KALIBRACE - SERVIS - PRODEJ

GEODETICKÝCH PŘÍSTROJŮ A STAVEBNÍCH MĚŘIDEL


O nás
Firma KSPG s.r.o. byla založena v roce 2023 a její hlavní náplní je kalibrace, servis a prodej geodetických přístrojů a stavebních měřidel.

Na tomto poli ovšem nejsme žádnými nováčky. Společný příběh nás, zakladatelů firmy, se začal psát již před mnoha lety v Brně na stavební fakultě VUT, kde jsme studovali obor geodézie a kartografie. Své odborné znalosti jsme poté rozšiřovali i v praxi, kde jsme se věnovali inženýrské geodézii v terénu. Díky tomu máme náhled na problematiku geodetických přístrojů a veškerého příslušenství i optikou každodenního uživatele. Poté jsme se již začali zabývat samotným servisem a opravami, které provádíme bezmála 9 let, z toho první roky pod odborným vedením vynikajícího servisního technika, pana Miloše Žalmana, který nám byl nejen dobrým učitelem, ale i přítelem, a předal nám mnoho cenných zkušeností ze své čtyřicetileté praxe v tomto oboru. S úctou a vděkem na něj vzpomínáme.

V naší firmě klademe důraz především na kvalitní servis a na osobní, individuální přístup k zákazníkům. Bez ohledu na to, zda jste jednotlivec nebo stavební firma s velkým technickým zázemím, vždy se na nás můžete s důvěrou obrátit, ať už se jedná o seřízení či opravu stávající techniky, nebo o nákup nového vybavení. Na základě odborné rozpravy jsme schopni vám nabídnout optimální řešení a případně i doporučit přístroj, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a možnostem. U nové techniky vám zároveň umíme poskytnout instruktáž k její obsluze. Velmi nám záleží na tom, abyste u nás našli kvalitní službu za rozumnou cenu, to vše v  přátelském prostředí. Budeme rádi, když se o tom přijdete přesvědčit do naší provozovny na adrese Vídeňská 734/41. Těšíme se na vaši návštěvu a třeba i dlouhodobou spolupráci.


Za tým KSPG s.r.o. - Jiří Kněžíček a Dalibor Sláma


Jiří Kněžíček a Dalibor Sláma

ksgp@ksgp.cz +420723694421 Vídeňská 734/41 Lavička KSGP